Bölgesel İncelme ve Selülit

 

Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....

Güzellik anlayışının değişmesiyle birlikte günümüzde artık hem kadın hem erkekler için fazla kilolar ciddi bir sorun oluşturuyor. Kilo verilmesine rağmen göbek veya basen bölgesinde bulunan inatçı yağlanmalardan arınmak içinse bazen diyet veya spor yeterli olmuyor.

Tam bu noktada “4 Boyutlu İncelme” yardımınıza koşuyor ve farklı vücut şekillendirme teknolojilerini kişiye özel harmanlayarak en iyi sonuçların alınmasını sağlıyor. Diyetle desteklenmesi gereken “4 Boyutlu İncelme” yönteminde dört farklı teknoloji kullanılıyor.

Yağ hücrelerini azaltmayı hedefleyen bu yöntem, deride sıkılaşma yarattığı için derinin daha gergin görünmesini sağlıyor. Bu sebeple de “liposuction” ameliyatlarının sonrasında görülen sarkma problemleri yaşanmıyor. Alınması hedeflenen sonuç için kişinin yaşı, cinsiyeti ve cildin sarkıklık durumunun da önemli olduğunu unutmamak gerekiyor.

“Houte Coutre İncelme ve Selülit Giderme” olarak da adlandırabileceğimiz “4 Boyutlu İncelme” yöntemi için genel olarak monopolar ve multipolar radyofrekans, ultrasound,vakum gibi farklı sistemler kullanılıyor.

27 Haziran 2020 21:31

206 gün, 12 saat

İlan No 9275ef79069e705a 984 toplam görüntüleme, bugün 0

Yorum