G5 MASAJI

500.00 ₺

Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....
Bu ilanın süresi doldu.

Yaz aylarının yaklaşması ve plaj, havuz sezonunun açılması ile birlikte kadınlarda selülit görünümü kaygıları artmaya başlar. Selülit görünümünün tedavisinde kısa sürede etki etmesi ile bilinen G5 masajı oldukça etkili bir yöntemdir. Profesyonel merkezlerde selülit görünümünün giderilmesi için uygulanan G5 masajı sonrasında selülit görünümünde gözle görülür azalma meydana gelir. Bölgesel sıkılaşma konusunda da katkı sağlamaktadır.

Selülit tedavisi, konusunda birçok farklı durumlar söz konusudur. Evde uygulanan maskeler, fırçalama teknikleri, spor ve beslenme alışkanlığı değişiklikleri gibi birçok farklı yöntem deneyebilir. Ancak G5 masajı kısa sürede ve uzun vadeli selülit görünümünden kurtulmanıza yardımcı olduğundan dolayı çok sık tercih edilmektedir.

Birçok kişinin memnun kaldığı ve son derece başarılı sonuçlar ortaya koyan G5 masajı, giderek yaygın uygulanan profesyonel bir bakım haline gelmektedir.

G5 Masajı ile Zayıflama
G5 masajı adının neden G5 masajı olduğu merak konusudur. Uygulama esnasından kullanılan cihazın adı sebebi ile G5 masajı denilmektedir. Uzun yıllardan bu yana selülit tedavisi denildiğinde ilk akla gelen yöntemler arasında yer almaktadır.

Selülit tedavisinde olduğu kadar bölgesel zayıflama konusunda da G5 masajı aletinin faydaları görülmektedir. Uygulama sonrasında bölgesel sıkılaşmaya yardımcı olan G5 masajı, selülit tedavisinde olduğu kadar bölgesel zayıflamada da son derece etkili bir yöntemdir. Aynı zamanda ödem şikayeti olan kişiler ödem atma veya spazm tedavilerinde de uzmanlar tarafından G5 masajı ile iyileşme sağlandığı söylenmektedir.

Yağ yakılmasını hızlandıran özel bir masaj tekniği olan G5 masajı, bölgesel dolaşımın düzenlenmesinde, metabolizma hızlandırılmasında, kan dolaşımının sağlanmasında da etkilidir. Oldukça etkili bir masaj olan G5 masajı sonrasında kişilerin kronik yorgunluk şikayetlerinin de giderildiği görülmektedir. Kas ve eklemlerin hareket kabiliyetinin artırılması için de G5 masajı denenebilmektedir.
G5 adı verilen özel cihazı ile ritmik titreşimsel hareketler ile gerçekleştirilen bir masaj tekniğidir. Hızlı titreşimler ile bölgesel uygulamada hem sıkılaşma hem de selülit görünümünün giderilmesi sağlanmaktadır. Titreşim ve itme hareketleri ile gerçekleştirilen G5 masajı, hücreleri hareketlendirir. İtme kuvveti sayesinde de vücut sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Bölgesel bağ dokusunu açmaya yardımcı olan G5 masajı, yağ yakımını da hızlandırmaktadır.

Dengeli beslenme ve spor ile yok edemediğiniz selülit görünümünün giderilmesinde ilk uygulamadan itibaren G5 masajı etkili olmaktadır. Üstelik hiçbir cerrahi müdahaleye gerek olmadan gerçekleştirilen bir yöntem olmasından dolayı tercih edilmektedir.

Selülit uygulamasında tercih edilen G5 masajı uygulaması tüm vücuda uygulanabilmektedir. Yaygın olarak bel, kalça, üst bacak ve kol bölgelerinde tercih edilmektedir. Uygulama sırasında özel bir krem bölgeye uygulanır ve G5 masajı eğitimi almış olan bir uzman tarafından uygulanır. Bu özel krem sayesinde yağ yakıcı etki artırılmaktadır. Eğer gerekli görülürse G5 masajı uygulamasında soğuk lipoliz, iğneli lipoliz, endopeel vücut germe, lenf drenaj yöntemleri de G5 masajı ile birlikte uygulanabilir.

G5 masajı uygulaması yaklaşık yarım saat sürmektedir. Seanslar halinde uygulanan G5 masajı seansları en az 3, en fazla 10dur. Seansların tamamlanması sonucunda en az 2 cm en fazla 7 cm incelme görülmektedir.

3 Kasım 2020 01:28

Bu ilanın süresi doldu

İlan No 6935fa0880e62f9b 776 toplam görüntüleme, bugün 0

Yorum